مراحل و تقسیم بندی بازسازی در ساختمان

بازسازی نما

مراحل و تقسیم بندی بازسازی در ساختمان
مراحل و تقسیم بندی بازسازی در ساختمان
همواره بازسازی یک نمای قدیمی ساختمان می‌تواند روح تازه ای به ساختمان ببخشد. متاسفانه مشاهده می‌شود که در کمتر از گذشت چند سال نمای بسیاری از ساختمانها دچار مشکل می‌شود. سنگها در حال فرو ریختن، آجرهای شوره زده و نمای کثیف شده.حتی زمانی شما نمای ساختمان خریداری شده را دوست ندارید و نیاز به یک تغییر را احساس می‌کنید.یا حتی میتوان با ایجاد نورپردازی بر روی نمای یک ساختمان تغییرات غیر قابل باوری را ایجاد کرد.
بازسازی داخلی
بازسازی و نوسازی داخل ساختمان شامل تغییراتی از جمله بروزرسانی:

تغییرات در نور و سیستم برقی و نور ساختمان.

تغییرات در سیستم فاضلاب و لوله کشی ساختمان.تغییرات در کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام و همچنین عایق بندی کف و دیوار که ممکن است باعث نشت نم و رطوبت به همسایگان شود.تعویض درب و پنجره ها، خصوصا درب  سرویس بهداشتی و حمام .. تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های نوین و عایق صوت و حرارت.تغییر تیغه های داخلی ساختمان و ایجاد تغییر در فضاهای داخلی از نظر سایز و کاربری ( اضافه کردن اتاق).

برای شروع یک پروژه ی بازسازی و نوسازی ما نیاز به بررسی و اطلاعاتی همانند:

عمر بنا و ساختمان شمانیاز به باسازی و تعمیرات سطحی یا بازسازی کاملمیزان استحکام سازه و بنای شماانتظارات و خواسته های شما از بازسازی و نوسازی بنامشخص نمودن میزان فرسودگی و آسیب های موجودبرآورد هزینه و زمان دقیق اجرای پروژه و اعلام به کارفرمانیاز است.

تغییرات در نمای داخل و خارج ساختمان یا تعمیرات و بازسازی آن قطعا نیاز به دانش، تخصص کافی و تیم مجرب دارد.. آتلیه ی معماری کیواران با درک نیازهای مشتریان در حوزه ی بازسازی و بهسازی ساختمان و محل کار شما پس از بررسی های دقیق در مورد سازه و اسکلت ساختمان شما نسبت به طراحی و ارایه ی بهترین راهکار برای بازسازی، بهسازی و مقاوم سازی پروژه ی شما اقدام خواهد کرد. حضور مهندسین عمران و معمار در این پروسه بهترین نتیجه را برای پروژه ی شما در پی خواهد داشت و در کنار بهترین نتیجه ی ممکن شما سختی کار را احساس نخواهید کرد چون از ابتدای پروژه تا تحویل نهایی ما در کنار شما خواهیم بود و مسئولیت طراحی، نظارت و اجرا با ما خواهد بود.

خدمات تخریب و بازسازی و نوسازی 

طراحی داخلی و نمای ساختمان مطابق با ظوابط و درخواستهای کارفرما

بازسازی و تغییرات نمای ساختمان و بروزرسانی نمای موجود با متریالهای جدید و مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمانمشاوره و تهیه ی بهترین متریال و مصالح مورد نیاز پروژه شماانجام تاسیسات ساختمان ( تاسیسات الکتریکی و تاسیسات مکانیکی و فاضلابی)انجام سبک سازی و اضاف کردن طبقات با در نظر گرفتن الزامات نظام مهندسی و نیاز شمااجرای پارتیشن و تغییرات داخلی و خارجی ساختمانطراحی ،ساخت و اجرای نواع کابینت ،کمد و قفسه بندی فضاهای اداری و تجاریمراحل و تقسیم بندی بازسازی در ساختمان